Comarch Mobile

Comarch Mobile

Technologie mobilne już na dobre zagościły w naszym życiu codziennym. Ciężko sobie dziś wyobrazić zwykły dzień bez smartfona, który zapewnia nam między innymi błyskawiczny dostęp do informacji i automatyzację różnych działań. Również w sferze biznesowej użycie technologii mobilnej jest bardzo ważne i na przeciw temu wyszła firma Comarch, opracowując Comarch Mobile, czyli aplikacje mobilne współpracujące z systemem ERP.

Zarządzaj procesami przy użyciu aplikacji mobilnej

ERP Mobile to nowoczesna platforma, która umożliwia wykonywanie procesów w firmie za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki jej wykorzystaniu menedżerowie mogą skutecznie zarządzać, a handlowcy sprawnie realizować swoje zadania przebywając poza biurem. Odpowiednia aplikacja pozwoli także na sprawną pracę w magazynie, dziale serwisu czy podczas inwentaryzacji.

Przejrzysty responsywny interfejs umożliwi wygodną pracę na każdym urządzeniu – smartfonie czy tablecie.

Przykłady aplikacji Comarch:

Comarch Mobile Sprzedaż

Przeznaczony dla przedstawicieli handlowych i innych mobilnych pracowników, zapewnia wsparcie rozległych struktur sprzedaży. W efekcie przebywając bezpośrednio u klienta możliwe jest np. wystawienie i wydrukowanie faktury, przyjęcie gotówki za towar a także utrzymanie stałego kontaktu z Klientem.

Comarch Mobile Zarządzanie

Aplikacja dla kierowników i menadżerów, która umożliwia zarządzanie pracownikami mobilnymi, wykonanymi przez nich działaniami oraz osiągniętą sprzedażą. Umożliwia między innymi podgląd aktualnego położenia pracownika,
optymalizacja tras, podgląd działań czy wykonywanie raportów.

Sprawdź jak łatwo można monitorować efekty pracy oraz zarządzać pracownikami działu sprzedaży lub serwisu.

Comarch Mobile Magazynier

Przeznaczony dla pracowników działu logistyki, którzy dzięki wykorzystaniu urządzeń typu kolektor danych sprawniej wykonują pracę w magazynie. Pozwala między innymi na wieloetapowość, grupowanie dyspozycji magazynowych, drukowanie dokumentów oraz etykiet czy weryfikację towaru na podstawie kodu EAN.

Jako partner Comarch oferujemy sprawne wdrożenie produktu
Zobacz pełną listę aplikacji Comarch mobile.