O nas – Efektywne systemy zarządzania

Wdrażamy efektywne systemy zarządzania
Pomagamy efektywniej zarządzać przedsiębiorstwami – to misja założonej w 1997 roku firmy myCONSULT Sp. z o.o. Zintegrowane systemy zarządzania ERP oraz MES wdrażamy efektywnie od ponad dwudziestu lat. Takie wieloletnie doświadczenie założycieli firmy, poparte dyplomami MBA, pozwoliło na stworzenie kompetentnego zespołu konsultantów i niepowtarzalnej strategii działania.

Co oferujemy

Unikalność

Konkurencyjność na rynkach, na których działają nasi Klienci sprawia, że sam fakt zastosowania nowoczesnego i uniwersalnego systemu zarządzania nie stanowi już żadnej przewagi konkurencyjnej. Dopiero dodanie unikalnych dla danego Klienta elementów biznesowych, wypracowanych przez jego menedżerów, tworzy rozwiązania prawdziwie podnoszące efektywność.

Efektywność i elastyczność

Nasze bogate doświadczenie w branży oraz wiedza z zakresu zastosowania systemów informatycznych pozwala Klientom wyróżnić się i uzyskać przewagę, efektywniej zarządzać organizacją oraz analizować trendy i elastycznie dopasowywać się do warunków rynku.

Sprzedajemy informatykę nie w pudeł­kach, lecz jako efektywne i przemyślane rozwiązania

przyjazne dla pracowników firm i ich Klientów.

Partner Comarch

Tworzymy indywidualne rozwiązania informatyczne w oparciu o produkty bazowe znanych producentów systemów do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, np. jednego z liderów rynku ERP w Polsce – firmy COMARCH S.A.
Zastosowanie takiego podejścia ma wiele zalet, między innymi:

  • znacznie skraca czas wykonania projektów,
  • zapewnia sprawdzone i stabilne rozwiązania,
  • wpływa na dobrą cenę.

Nasi klienci

Nasze produkty i usługi trafiają zarówno mniejszych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw z różnych sektorów i branż gospodarki.
Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych klientów oraz z ich referencjami.

Nasz siedziba

Jako partner Comarch z Wrocławia naszym naturalnym obszarem działania jest Wrocław i województwo dolnośląskie.

Naszymi klientami są jednak również firmy i instytucje z innych rejonów Polski oraz z zagranicy. Wiele naszych prac wykonujemy zdalnie a w razie potrzeby dojedziemy do każdego klienta.