Systemy Comarch

Systemy Comarch

Systemy Comarch ERP to nowoczesne narzędzia informatyczne, dzięki którym można skutecznie i kompleksowo obsługiwać różne procesy w przedsiębiorstwie. Comarch jest jednym z liderów dostawców oprogramowania klasy ERP w Polsce. Jego wieloletnie doświadczenia w tworzeniu systemów informatycznych pozwoliły stworzyć wygodne i efektywne narzędzia do zarządzania firmą. Dzięki zróżnicowaniu produktów Comarch, każde przedsiębiorstwo – niezależnie od wielkości branży czy sektora – znajdzie system, który będzie dla niego najbardziej odpowiedni.

myCONSULT to doświadczony partner Comarch, który działa głównie na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Pomożemy dopasować odpowiednie systemy marki Comarch (dawniej systemy CDN) do specyfiki każdego przedsiębiorstwa i profesjonalnie je wdrożymy.

Systemy Comarch dla średnich i dużych organizacji

Comarch ERP XL

XL to najbardziej rozbudowany i funkcjonalny system klasy ERP marki Comarch dla średnich i dużych firm. Jego istotą jest elastyczna budowa modułowa. Dzięki temu możliwe jest optymalne dopasowanie funkcjonalności do potrzeb danego przedsiębiorstwa a także bezproblemowe rozszerzanie opcji w przypadku rozwoju firmy.
więcej

Systemy Comarch dla małych i średnich firm

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Comarch Optima (wcześniej: CDN Optima) to najbardziej popularny system klasy ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Jego modułowa budowa pozwala elastycznie dopasować funkcjonalności do potrzeb indywidualnego odbiorcy. Polecany dla firm handlowych, usługowych z różnych branż, biur rachunkowych, przedsiębiorstw komunalnych i innych podmiotów.
więcej

Narzędzia kompatybilne z systemami Comarch

Comarch Mobile

Comarch Mobile

Nowoczesne narzędzia dostępne na urządzenia mobilne w różnych rozdzielczościach, które wspierają najważniejsze procesy w przedsiębiorstwie – zarządzenie, sprzedaż, magazyn, analizy Business Intelligence i wiele innych. Umożliwiają wygodny mobilny dostęp do najważniejszych funkcji systemów Comarch ERP.
więcej
Comarch e-Sklep

Comarch e-Sklep

Nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy dla firm, które chcą sprzedawać swoje produkty przez internet 24h/dobę. Comarch e-Sklep jest zintegrowany z systemami ERP Comarch, co znacznie przyspiesza i ułatwia obsługę zamówień, m.in. wystawianie dokumentów sprzedaży, zarządzanie kontrahentami i produktami.
więcej

Nie jesteś pewien który produkt jest najlepszy dla Twojego biznesu?